FANDOM


EBA logo

Лого ЄБА

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА), European Business Association

Заснована в 1999 за підтримки Європейської Комісії в Україні. ЄДРПОУ 31811085.

Об'єднує більш ніж дев'ятсот компаній, є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.

Мета — покращання ділового, правового та інвестиційного клімату в країні.

Люди Редагувати

Департамент представництва інтересів компаній-членів

  • Менеджер комітетів Ігор Гоцик <Igor.Gotsyk@eba.com.ua>
  • Координатор комітетів Оксана Жаркова <Oksana.Zharkova@eba.com.ua>
  • Асистент комітетів Євгеній Скульський <Yevhenii.Skulskyi@eba.com.ua>
  • Координатор Агрохімічного комітету та Комітету зернових та олійних культур Віктор Погорілий <Viktor.Pogorilyi@eba.com.ua>
  • Менеджер Комітету зернових та олійних культур Ірина Душник <Irina.Dushnik@eba.com.ua>
  • Асистент Агрохімічного комітету Наталія Шабанова <Nataliia.Shabanova@eba.com.ua>
  • Координатор автомобільного комітету Олена Бучка <Olena.Buchka@eba.com.ua>
  • Координатор податкового та митного комітетів Михайло Самоляк <Mykhailo.Samoliak@eba.com.ua>
  • Координатор Молочного комітету Ольга Корнійчук <Olga.Korniichuk@eba.com.ua>
  • Виконавчий директор Комітету з охорони здоров'я Наталія Сергієнко <Natalia.Serhienko@eba.com.ua>, <hcc@eba.com.ua>
  • Менеджер Підкомітету з клінічних досліджень Антоніна Смоліна <Antonina.Smolina@eba.com.ua>, <hcc@eba.com.ua>
  • Асистент Комітету з охорони здоров'я Анна Кашпур <Anna.Kashpur@eba.com.ua>, <hcc@eba.com.ua>
  • Менеджер Комітету побутової електротехніки Вікторія Куликова
  • Координатор Комітету з логістики Ярина Скороход <Yaryna.Skorokhod@eba.com.ua>
  • Асистент Комітету з логістики Дар'я Січкар <Daria.Sichkar@eba.com.ua>
  • Координатор Комітету з електронних платежів Євгеній Веремійченко <Ievgenii.Veremiichenko@eba.com.ua>
  • Виконавчий директор Комітету з інформаційних технологій Костянтин Васюк <Konstantin.Vasyuk@eba.com.ua>
  • Спеціаліст з комунікацій Комітету з інформаційних технологій Людмила Стеценко
  • Координатор комітету з роздрібної торгівлі Юлія Загарій <Yulia.Zagariy@eba.com.ua>
  • Координатор Комітету деревообробної та меблевої галузі / Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями

Євген Кузьменко <Yevhen.Kuzmenko@eba.com.ua>

Контрольно – правовий департамент

  • Старший Менеджер Контрольно-правового департаменту Світлана Ковальська (Гаврищук) <Svitlana.Kovalska@eba.com.ua>
  • Юрист Контрольно-правового департаменту Тетяна Губар <Tetiana.Hubar@eba.com.ua>
  • Молодший юрист Контрольно-правового департаменту Денис Лазарєв <Denys.Lazariev@eba.com.ua>
  • Юрист Контрольно-правового департаменту Нікіта Варшавець <Nikita.Varshavets@eba.com.ua>

Департамент комунікацій

  • Старший Менеджер з комунікацій Катерина Тригуб <Kateryna.Trygub@eba.com.ua>, <pr@eba.com.ua>
  • Координатор з комунікацій Катерина Чайковська <Katia.Chaikovska@eba.com.ua>, <pr@eba.com.ua>
  • Менеджер веб-дизайну та поліграфічної продукції Анна Джевадова <Anna.Dzhevadova@eba.com.ua>, <pr@eba.com.ua>
  • Координатор з лобінгових комунікацій Ірина Чуйко <Iryna.Chuiko@eba.com.ua>, <pr@eba.com.ua>
  • Асистент веб-дизайнера Антон Іскра <Anton.Iskra@eba.com.ua>, <pr@eba.com.ua>

Корпоративний розвиток

Департамент організації заходів

  • Керівник департаменту з організації заходів та проекту Unlimit Ukraine Катерина Дерменжі <Kateryna.Dermenzhi@eba.com.ua>, <events@eba.com.ua>
  • Координатор з організації заходів Тетяна Жеребецька <Tetyana.Zherebetska@eba.com.ua>, <events@eba.com.ua>
  • Асистент з організації заходів Ірина Алексеєва <Iryna.Alekseieva@eba.com.ua>, <events@eba.com.ua>
  • Координатор проекту Unlimit Ukraine Ольга Альтшулер <Olga.Altshuler@eba.com.ua>, <Unlimit.Ukraine@eba.com.ua>

Центр професійного розвитку

  • Керівник Центру професійного розвитку Мар'яна Хоміцька <Marianna.Khomitska@eba.com.ua>
  • Координатор Центру професійного розвитку Ірина Шевчук <Iryna.Shevchuk@eba.com.ua>
  • Координатор Центру професійного розвитку Лілія Ямборак <Liliya.Yamborak@eba.com.ua>

Операційна діяльність

Департамент забезпечення клієнтського сервісу

  • Старший менеджер, управління клієнтським сервісом та партнерство Інна Панасюк <Inna.Panasyuk@eba.com.ua>, <membership@eba.com.ua>
  • Старший менеджер, управління клієнтським досвідом Ольга Кіпіані <Olga.Kipiani@eba.com.ua>, <membership@eba.com.ua>
  • Менеджер, аналітика та забезпечення клієнтського сервісу Марія Кардаш <mariya.kardash@eba.com.ua>, <membership@eba.com.ua>
  • Координатор, забезпечення клієнтського сервісу Семен Лисенко <Semen.Lysenko@eba.com.ua>, <membership@eba.com.ua>
  • Асистент, забезпечення клієнтського сервісу Тетяна Хасанова <Tatiana.Hasanova@eba.com.ua>, <membership@eba.com.ua>

Департамент управління персоналом

  • Координатор департаменту управління персоналом Гелена Блоцька <Helena.Blotska@eba.com.ua>,

Департамент адміністративної підтримки та ІТ

  • Керівник адміністративного департаменту Ольга Бабич <Olha.Babych@eba.com.ua>
  • Секретар Анастасія Мутас <Secretary@eba.com.ua>
  • Адміністративний секретар Валерія Кудлатова <Valeriia.Kudlatova@eba.com.ua>
  • Менеджер інформаційних технологій Тарас Корнєєв <Taras.Korneev@eba.com.ua>
  • Координатор з ІТ та адміністративної підтримки Данило Новохатський <Danylo.Novohatskyi@eba.com.ua>
  • Менеджер автопарку Олександр Росомаха
  • Технічний працівник Валентина Поліщук

Департамент регіонального розвитку

  • Координатор робочої групи з підтримки бізнесу в зоні АТО Євгенія Лугановська <Ievgeniia.Luganovska@eba.com.ua>
  • Дніпро Менеджер Дніпровського офісу Катерина Ущаповська <Dnipro@eba.com.ua>
  • Дніпро Координатор Катерина Присяжнюк <Dnipro@eba.com.ua>
  • Харків Менеджер Харківського офісу Ірина Коновалова <Kharkiv@eba.com.ua>
  • Харків Адміністративний асистент Вероніка Казаріна <Kharkiv@eba.com.ua>
  • Харків Адміністративний асистент Ася Корсунська <Asya.Korsunskaya@eba.com.ua>
  • Львів Менеджер Західноукраїнського офісу Мар'яна Луцишин <Lviv@eba.com.ua>
  • Львів Координатор комітетів Юлія Скрилюк <Lviv@eba.com.ua>
  • Львів Адміністративний асистент Катерина Шуварська <Lviv@eba.com.ua>
  • Одеса Менеджер Південноукраїнського офісу Катерина Морозова <Odesa@eba.com.ua>
  • Одеса Координатор Олександра Єршова <Odesa@eba.com.ua>
  • Одеса Адміністративний асистент Інна Гришковець <Odesa@eba.com.ua>

Контакти Редагувати

  • Андріївський узвіз, 1А, Київ, 04070
  • Тел: + 380 44 496 0601
  • Факс: + 380 44 496 0602
  • office@eba.com.ua

Посилання Редагувати

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.